• POLSKI
  • ENGLISH
0.00 PLN

Bilety zarezerwowane na:  
-
daniel champagne

DANIEL CHAMPAGNE

DANIEL CHAMPAGNE (Australia)
Magiczny wokalno-gitarowy show
28.11.2018 | 19:00
Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1, Wrocław
Bilety: 27 PLN - przedsprzedaż, 35 PLN - w dniu koncertu

 >>>Dołącz do wydarzenia na Facebooku<<<

Młody australijski piosenkarz, autor tekstów i wirtuoz gitary po raz pierwszy w Polsce! Muzyk wywodzący się ze stajni talentów Giny Mendello - wieloletniej managerki Tommy’ego Emmanuela - zainauguruje cykl Guitar Masters Fingerstyle Series. 

Daniel Champagne, podążając śladami muzykującego ojca, po raz pierwszy wziął do rąk swój ulubiony instrument jako pięciolatek. W wieku 12 lat zaczął pisać utwory i już jako nastolatek występował solo, gdzie tylko mógł, szlifując swoje umiejętności. W wieku 18 lat opuścił szkołę i wyruszył w trasę koncertową. Przez następne pięć lat przemierzał Amerykę Północną, Europę, Nową Zelandię i oczywiście swoją ojczyznę - Australię, grając na niezliczonych festiwalach. Dziś Daniel znany jest nie tylko ze swoich melodyjnych, wręcz romantycznych piosenek, ale też z dużej swobody scenicznej i dynamicznych występów. Na jego one-man-show składają się: liryczno-rockowy wokal, znakomita fingerstyle’owa gitara oraz świetny kontakt z publicznością.

„…Champagne jest po prostu magiczny…” (themusic.com.au)

Guitar Masters Fingerstyle Series to cykl koncertów organizowanych przez Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe, prezentujący twórczość gitarzystów akustycznych posługujących się techniką fingerstyle. Ten, mało rozpowszechniony jeszcze w Poslce nurt muzyki gitarowej, ma już rzesze fanów na całym świecie i wielu wybitnych twórców, których żyjącym mistrzem jest Tommy Emmanuel. Chcemy przybliżyć polskiej publiczności ten efektowny styl gry i zainspirować wielu początkujących gitarzystów akustycznych.

STRONA ARTYSTY: http://www.danielchampagnemusic.com